2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Řešení proti škodlivému kódu: Zajištění antimalwarového řešení pro systém elektronické pošty“
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je zajištění antimalwarového řešení pro systém elektronické pošty pro celý resort zeměměřictví a katastru. Systém elektronické pošty je centrálním systémem provozovaným na třech serverech nad Microsoft Exchange 2019 Server a poskytuje mailové schránky 5100 uživatelům.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ČÚZK-005512/2025-20