2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie w ruchu i rozwój systemu informatycznego ONE, w tym prace programistyczne oraz usługi im towarzyszące
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w ruchu i rozwój systemu informatycznego ONE, w tym prace programistyczne oraz usługi im towarzyszące. Przedmiotem zamówienia w zakresie zamówienia podstawowego jest świadczenie usługi utrzymywania oraz rozwoju, w tym wprowadzania modyfikacji związanych z rozwojem wdrożonego i funkcjonującego w CKE systemu informatycznego do zdalnego oceniania, zwanego dalej ONE oraz przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników tego systemu. 2. Zamówienie podstawowe obejmuje: 1) w zakresie usług utrzymania – świadczenie usług przez okres 45 miesięcy od daty podpisania umowy, 2) w zakresie usług rozwoju – w okresie trwania umowy, ale nie więcej niż 30 000 roboczogodzin, 3) w zakresie szkoleń – organizację maksymalnie 4 szkoleń. 3. Zamawiającemu przysługuje uruchamianie prawa opcji: 1) w zakresie usług utrzymania – do 3 miesięcy od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, 2) w zakresie usług rozwoju – do 50 000 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy ponad zamówienie podstawowe, 3) w zakresie szkoleń – do 100 grup szkoleniowych ponad zamówienie podstawowe. 4. Zamawiający przewiduje zamówienia podobne (art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp) w zakresie: 1) w zakresie usług utrzymania – do 25 % wartości zamówienia podstawowego w zakresie utrzymania, 2) w zakresie usług rozwoju – do 10 000 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy ponad zamówienie podstawowe, 3) w zakresie szkoleń – do 1 000 grup szkoleniowych ponad zamówienie podstawowe. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ. 6. Zamawiający w toku postępowania przewiduje przeprowadzenie wizji lokalnej. 1) Udział w wizji lokalnej ma charakter obligatoryjny tj. Wykonawca jest zobowiązany do uczestniczenia w wizji lokalnej pod rygorem odrzucenia oferty, na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18) ustawy Pzp.; 2) Zakres wizji lokalnej obejmuje: a) weryfikację dokumentów Wykonawców, b) przedstawienie ogólnych informacji o systemie ONE, c) wgląd do dokumentacji infrastruktury systemu ONE, d) wgląd do procedury instalacji i uruchamiania środowiska systemu ONE, e) wgląd do dokumentacji, kodów źródłowych, podręczników użytkowania systemu ONE, f) ewentualne udzielenie informacji dodatkowych związanych z pozycjami b) - e), 3) Warunkiem uczestnictwa w wizji lokalnej jest: a) złożenie przez Wykonawcę w terminie do 15. dnia włącznie licząc od publikacji ogłoszenia o zamówieniu, wniosku o uczestnictwo w wizji lokalnej, podpisanego przez osobę uprawnioną do reprezentacji Wykonawcy wraz ze wskazaniem osób, które będą uczestniczyć w wizji lokalnej. Wzór wniosku stanowi załącznik nr 12 do SWZ; b) podpisanie przez osobę uprawnioną do reprezentowania Wykonawcy oraz przez osoby wskazane w pkt a) i uczestniczące w wizji - oświadczenia o zachowaniu w poufności informacji uzyskanych w trakcie wizji lokalnej, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 13 do SWZ i przedłożenia tego oświadczenia Zamawiającemu najpóźniej w momencie rozpoczęcia wizji; 4) Bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać pod adresem: wskazanym w załączniku nr 7 do SWZ. Informacje, o których mowa w pkt 2) dostępne będą podczas wizji lokalnej, dla zakwalifikowanych Wykonawców. W przypadku, gdy Wykonawca złoży wniosek o wyjaśnienie treści SWZ w zakresie dotyczącym informacji będących przedmiotem wizji lokalnej, które podlegają ochronie z uwagi na poufny ich charakter, Zamawiający udzieli, zgodnie z art. 133 ust. 3 ustawy Pzp, odpowiedzi na przesłany wniosek tylko uczestnikom wizji lokalnej, po zakończeniu wizji.
Vorherige Bekanntmachung: 601257-2024
Interne Kennung: CKE/5/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający w toku prowadzenia przetargu nieograniczonego zastosuje odwróconą kolejność oceny ofert określoną w art. 139 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72212422 Entwicklung von Softwarereihen, 72212700 Entwicklung von Dienstprogrammen für die Software-Entwicklung, 72254000 Softwaretests, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72700000 Computernetze, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie w ruchu i rozwój systemu informatycznego ONE w tym prace programistyczne oraz usługi im towarzyszące
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiającemu przysługuje uruchamianie prawa opcji: 1) w zakresie usług utrzymania – do 3 miesięcy od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego, 2) w zakresie usług rozwoju – do 50 000 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy ponad zamówienie podstawowe, 3) w zakresie szkoleń – do 100 grup szkoleniowych ponad zamówienie podstawowe. 2. Zamawiający przewiduje zamówienia podobne (art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy Pzp) w zakresie: 1) w zakresie usług utrzymania – do 25 % wartości zamówienia podstawowego w zakresie utrzymania, 2) w zakresie usług rozwoju – do 10 000 roboczogodzin w całym okresie obowiązywania niniejszej umowy ponad zamówienie podstawowe, 3) w zakresie szkoleń – do 1 000 grup szkoleniowych ponad zamówienie podstawowe. Zakres zamówienia podobnego jest zgodny z przedmiotem zamówienia. Warunki na jakich zostanie udzielone określono w OPZ. Całkowita wartość zamówienia podobnego została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określa załącznik nr 1 do SWZ.