113194-2025 - Ergebnis
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Zakup średniego samochodu bojowego wraz z urządzeniem tnąco-gaszącym dla OSP Wysoka
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup średniego samochodu bojowego wraz z urządzeniem tnąco-gaszącym dla OSP Wysoka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup średniego samochodu bojowego wraz z urządzeniem tnąco-gaszącym dla OSP Wysoka. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Zakup średniego samochodu bojowego wraz z urządzeniem tnąco-gaszącym dla OSP Wysoka” dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027, Priorytet 2: Fundusze europejskie dla zielonej Wielkopolski; Działanie 02.05 Zwiększanie odporności na zmiany klimatu i klęski żywiołowe. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę średniego samochodu bojowego wraz z urządzeniem tnąco-gaszącym. 4. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.38.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück