See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów w terminie od 01.04.2026 r. do 31.12.2027 r. (zamówienie z podziałem na 13 części).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż i dystrybucję dla obiektów wojskowych będących w administracji 34. WOG Rzeszów. 2. Zamówienie obejmie okres od 01.04.2026 r. do 31.12.2027 r. 3. Przedmiot zamówienia podzielony został na 13 następujących części: 1) Część nr 1: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20; 37-400 Nisko, budynek nr 100, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019359460; 2) Część nr 2: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. 3-go Maja, 37-500 Jarosław 67, budynek nr 10 i 12, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019763489; 3) Część nr 3: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Przemyskiej 1, 38-500 Sanok, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019335990; 4) Część nr 4: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20, 37-400 Nisko – garaże, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500020453133; 5) Część nr 5: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w przy ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019376894; 6) Część nr 6: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Trzciańcu dz. 44/7, 38-712 Trzcianiec, Bud. Szkolno-Treningowy „Śnieżnik” Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019376863; 7) Część nr 7: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Wysokiej Głogowskiej 296, 36-061 Wysoka Głogowska, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019355141; 8) Część nr 8: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 90, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326639; 9) Część nr 9: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 99, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326615; 10) Część nr 10: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 100, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019806841 11) Część nr 11: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 112, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326622; 12) Część nr 12: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 125, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019326196; 13) Część nr 13: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Stanisława Witkiewicza, dz. 58/147, 38-500 Sanok, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500091293683 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 5. Szczegółową specyfikację ilościową określają załączniki nr 1A – 1M do SWZ (w zależności od części, o której udzielenie ubiegać się będzie Wykonawca), które stanowią równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie. Wartość procentowa ewentualnego odchylenia ustala się na poziomie +/- 20%. Rozliczenie za gaz ziemny dokonywane będzie na podstawie odczytu wskazań podstawowego układu pomiarowo-rozliczeniowego z zachowaniem cen jednostkowych. W związku z tym szacowane zużycie gazu ziemnego nie jest dla Zamawiającego zobowiązaniem do zakupu gazu w przedstawionych ilościach. Zamawiający zapłaci za rzeczywiste zużycie gazu ziemnego. 8. Ceny jednostkowe podane przez Wykonawcę za sprzedaż gazu i opłaty abonamentowe nie mogą być wyższe niż ceny obowiązujące na dzień składania oferty natomiast opłaty dystrybucyjne będą rozliczane zgodnie z obowiązującą Taryfą OSD zatwierdzoną przez Prezesa URE. 9. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie Umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży albo umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowy kompleksowej) i będzie wykonywane na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego, oraz przepisami wykonawczymi, wydanymi na ich podstawie. 10. Wykonawca zobowiązuje się do poddania rygorom procedur bezpieczeństwa zgodnie z wymogami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia w zakresie działania „Służb Ochrony” oraz procedur związanych z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych, przyjętych w Jednostce Organizacyjnej w miejscu realizacji zadania umowy (tj. Jednostce Wojskowej) w czasie realizacji zadania umowy. 11. Zamawiający dopuszcza możliwość podpisania umowy wg wzoru zaproponowanego przez Wykonawcę, jednakże powinna ona być zgodna z Istotnymi postanowieniami umowy – załącznik nr 4 do SWZ z tym, że niekoniecznie w brzmieniu literalnym – wystarczającym jest by treść wprowadzonych zapisów posiadała formę zachowującą to samo znaczenie. Rozszerzenie postanowień umowy może dotyczyć m.in. technicznych rozwiązań i zasad rozliczania w zakresie zaakceptowanym przez Zamawiającego. 12. Uzupełnieniem opisu przedmiotu zamówienia w zakresie postanowień nieuregulowanych zapisami niniejszego Rozdziału stanowią również Istotne postanowienia umowy (tj. Załącznik nr 4 do SWZ). 13. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. 14. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot Zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. 15. Istotne postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy stanowią Załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp informuje, iż dokonał skrócenia terminu składania ofert. Zgodnie z obecnie obowiązującymi umowami (na tożsamy przedmiot zamówienia) termin realizacji dostaw zakończy się z dniem 31.03.2026 r. (nie ma możliwości aneksowania obecnie obowiązujących umów). Tym samym pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert wynika z konieczności zagwarantowania ciągłości dostaw gazu ziemnego ze względu na specyfikę obiektów Zamawiającego (Siły Zbrojne RP). Zamawiający nie może dopuścić do sytuacji wystąpienia braku ogrzewania w obiektach użytkowanych przez wojsko. Na podstawie §30 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 w sprawie ogólnych przepisów bhp, pracodawca zobowiązany jest do zapewnienia pracownikom temperatury w pomieszczeniach odpowiednej do rodzaju wykonywanej pracy i nie powinno być niższa niż18o w przypadku lekkich prac fizycznych lub pracy biurowej; 14 o w pozostałych rodzajach pracy. Ponadto według opinii specjalistów z Instytutu Medycyny Pracy optymalną temperaturą w zimie w miejscu pracy wynosi 20-22,8o – dla pracy lekkiej lub siedzącej. Brak ciągłości tych dostaw wpłynąłby na bezpieczeństwo i zdrowie żołnierzy oraz pracowników RON jak i przede wszystkim ważny interes oraz kwestie organizacyjne Zamawiającego, które to mieszczą się w zakresie „pilnej potrzeby udzielenia zamówienia”, o której mowa w art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. Wyznaczenie terminu składania ofert bez skrócenia go uniemożliwiłoby zakończenie procedury przetargowej przed końcem realizacji obowiązującej umowy. Każde opóźnienie w uruchomieniu dostaw gazu mogłoby skutkować brakiem możliwości użytkowania poszczególnych obiektów. Zamawiający, po przeanalizowaniu całokształtu okoliczności faktycznych i prawnych towarzyszących rozpatrywanemu zamówieniu, doszedł do wniosku, iż rozstrzygnięcie w/w postepowania i zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego z zachowaniem „klasycznego” terminu składania ofert nie jest możliwe, co z kolei w istotny sposób zagraża interesom Zamawiającego. W ocenie Zamawiającego, w istocie zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia publicznego. Skrócenie terminu składania ofert w przedmiotowym postępowaniu jest całkowicie uzasadnione. Za możliwością zastosowania przepisu art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp do zamówienia na dostawy gazu przemawia również to, że ze względu na charakter przedmiotu zamówienia, każdy z Wykonawców, bowiem jako profesjonalny podmiot w obrocie prawno-gospodarczym, obiektywnie rzecz biorąc, jest w stanie przygotować i złożyć ofertę na realizację przedmiotowego zadania w sytuacji , gdy termin składania ofert będzie nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20; 37-400 Nisko, budynek nr 100
Beschreibung: Część nr 1: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20; 37-400 Nisko, budynek nr 100, Punkt Poboru Gazu: 8018590365500019359460; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1A do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. 3-go Maja, 37-500 Jarosław 67, budynek nr 10 i 12,
Beschreibung: Część nr 2: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. 3-go Maja, 37-500 Jarosław 67, budynek nr 10 i 12,: 8018590365500019763489; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1B do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Przemyskiej 1, 38-500 Sanok
Beschreibung: Część nr 3: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Przemyskiej 1, 38-500 Sanok,: 8018590365500019335990; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1C do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20, 37-400 Nisko – garaże
Beschreibung: Część nr 4: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Sandomierskiej 20, 37-400 Nisko – garaże,: 8018590365500020453133; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1D do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w przy ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica
Beschreibung: Część nr 5: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w przy ul. Wojska Polskiego 22, 37-710 Żurawica,: 8018590365500019376894; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1E do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Trzciańcu dz. 44/7, 38-712 Trzcianiec, Bud. Szkolno-Treningowy „Śnieżnik”
Beschreibung: Część nr 6: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Trzciańcu dz. 44/7, 38-712 Trzcianiec, Bud. Szkolno-Treningowy „Śnieżnik”,: 8018590365500019376863; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1F do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Wysokiej Głogowskiej 296, 36-061 Wysoka Głogowska
Beschreibung: Część nr 7: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego w Wysokiej Głogowskiej 296, 36-061 Wysoka Głogowska,: 8018590365500019355141; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1G do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 90
Beschreibung: Część nr 8: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 90,: 8018590365500019326639; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1H do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 99
Beschreibung: Część nr 9: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 99,: 8018590365500019326615; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1I do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 100
Beschreibung: Część nr 10: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 100,: 8018590365500019806841; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1J do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 112,
Beschreibung: Część nr 11: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 112,: 8018590365500019326622; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1K do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 125
Beschreibung: Część nr 11: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Wojska Polskiego 112, 37-710 Żurawica, budynek nr 125,: 8018590365500019326196; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1L do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Stanisława Witkiewicza, dz. 58/147, 38-500 Sanok
Beschreibung: Część nr 13: Dostawa gazu do kompleksu wojskowego przy ul. Stanisława Witkiewicza, dz. 58/147, 38-500 Sanok,: 8018590365500091293683; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 do SWZ. 3. Szczegółową specyfikację ilościową określają załącznik nr 1L do SWZ, który stanowi równocześnie formularze kalkulacji ceny ofertowej. 6. Szczegółowe ilości paliwa gazowego z podziałem na poszczególne miesiące w latach 2026-2027 określa załącznik nr 7 do SWZ. 7. W związku z charakterem zamówienia nie można określić dokładnego zużycia paliwa gazowego objętego przedmiotem zamówienia. Z tego powodu zamawiający przedstawił przewidywaną ilość zużycia paliwa gazowego. Zakres ilościowy jest zakresem szacunkowym określonym przez Zamawiającego z należytą starannością. Zamawiający, pomimo dochowania należytej staranności przewiduje, iż rzeczywista ilość zużycia paliwa gazowego może ulec zmianie.
Interne Kennung: Część nr 13