See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK (Raamovereenkomst) Fijn mechanische componenten
Beschreibung: De opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst voor periode van 4 jaar met 1 opdrachtnemer per perceel. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen; - Perceel 1 Kleine maatvoering - Perceel 2 Grotere maatvoering De opdracht betreft een raamovereenkomst zoals bedoeld in art. 2, 35° van de Wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten, dat op zich geen concrete “opdracht” inhoudt, maar waarin wel bepaalde voorwaarden worden vastgelegd voor de deelopdrachten die naderhand op grond van deze raamovereenkomst kunnen worden uitgevoerd. Bij elke deelopdracht zal een prijsofferte opgevraagd worden waarbij de uurtarieven uit de inventaris dienen te worden gebruikt en de materialen apart dienen te worden opgegeven. Er wordt geen exclusiviteit gegarandeerd: de aanbestedende overheid kan simultaan aan deze raamovereenkomst gelijkaardige opdrachten lanceren. De bijhorende inventaris is opgesplitst in 2 percelen, met per perceel 2 delen: Uurtarieven voor de specifieke disciplines Materialen die nodig zijn. De verwerking van deze opdrachten vinden plaats in de door de leverancier aangehaalde werkplaats. Er vindt enkel een levering van een afgewerkt product plaats op de site van het SCK CEN.
Interne Kennung: PPP0QA-1808/5105/2025-023-EV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42418500 Mechanische Förderausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kleine maatvoering
Beschreibung: Kleine maatvoering
Interne Kennung: 2025-023-EV_1
Los: LOT-0002
Titel: Grotere maatvoering
Beschreibung: Grotere maatvoering
Interne Kennung: 2025-023-EV_2