2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektromateriál v roce 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této zakázky jsou dodávky elektromateriálu (dále také „předmět koupě“ nebo „zboží“) pro oddělení, provozní úseky, střediska a referáty zadavatele včetně veškerých nákladů spojených s realizací zakázky (doprava, přepravní a balící materiály).
Interne Kennung: DIAMO-D350/104437/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
Los: LOT-0001