113385-2025 - Ergebnis
Niederlande – Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste – ICT netwerkbeheer & werkplekapparatuur
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT netwerkbeheer & werkplekapparatuur
Beschreibung: • Het uitvoeren, beheren en onderhouden van het ICT netwerkbeheer van Opdrachtgever en voorzien in een digitale leer- en werkomgeving; • Het leveren van werkplekapparatuur en toebehoren, zoals: laptops, desktops, chromebooks, monitoren, et cetera. ten behoeve van de medewerkers en leerlingen van Opdrachtgever en het opnemen van deze werkplekapparatuur in het ICT netwerkbeheer van Opdrachtgever; • Het voorzien in bijbehorende dienstverlening en service; Voor een uitgebreide omschrijving zie het Aanbestedingsdocument. De omvang van de opdracht is circa 2.000 leerlingen en circa 315 medewerkers (circa 175 FTE), verdeeld over 9 locaties. De maximale waarde bedraagt € 1.211.597,75 inclusief btw. Deze waarde is gebaseerd op de huidige en toekomstige budgetten waarbij rekening is gehouden met inflatie en overige onvoorziene omstandigheden. Gedurende de duur van de raamovereenkomst is er tevens sprake van de opening van een nieuwbouwlocatie (locatie 9), de waarde voor deze nieuwbouwlocatie is (nog) onduidelijk. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Opdrachtnemer kan geen rechten ontlenen aan deze omvang. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1