2. Verfahren
Verfahren
Titel: Catering
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van de volgende diensten middels een overeenkomst: - Verzorgen van dagelijkse cateringwerkzaamheden in de scholen - Optioneel: verzorgen van banqueting- en evenementen werkzaamheden - Uitvoeren van dagelijks onderhoud aan de warme drankenautomaten - Inkoop en voorraadbeheer ten behoeve van de koffie- en theevoorziening Buiten de scope: Het plaatsen, leveren en/of repareren van warme drankenautomaten valt buiten de scope van de opdracht. Meer informatie kunt u vinden in de leidraad. Informatie over de omvang van de opdracht kunt u vinden in paragraaf 2.4 van de leidraad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1