113388-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Suturen – zakup i dostawy materiałów szewnych dla Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zakup i dostawy materiałów szewnych dla Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii.
Beschreibung: zakup i dostawy materiałów szewnych dla Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii.
Interne Kennung: ZP250/006/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 1: SZEW NIEWCHŁANIALNY SYNTETYCZNY MONOFILAMENT POLIPROPYLENOWY DODATKIEM POLY-ETHILENU GLYKOLU
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik Nr 5 do SWZ - (Opis przedmiotu zamówienia / Formularz wymaganych i ocenianych parametrów.)
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 2: SZEW NIEWCHŁANIALNY SYNTETYCZNY MONOFILAMENT, HOMOPOLIMER POLIPROPYLENOWY PAKOWANY NA PROSTO, O ZMNIEJSZONEJ PAMIĘCI SKRĘTU
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 3: SZEW NIEWCHŁANIALNY, SYNTETYCZNY, POLIPROPYLENOWY POSIADAJĄCY WŁAŚCIWOŚCI KONTROLOWANEGO ROZCIĄGANIA I PLASTYCZNEGO ODKSZTAŁCANIA WĘZŁA I SZEW NIEWCHŁANIALNY, POLIESTER PLECIONY, POWLEKANY
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 4: SZEW NIEWCHŁANIALNY, POLIESTER PLECIONY, POWLEKANY POLIBUTYLANEM
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 5: SZEW NIEWCHŁANIALNY, MONOFILAMENT POLIAMIDOWY PAKOWANY NA MOKRO CELEM OGRANICZENIA CHŁONNOŚCI I OGRANICZENIA PAMIĘCI SKRĘTU PO WYJĘCIU Z OPAKOWANIA
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 6: SZEW WCHŁANIALNY SYNTETYCZNY PLECIONY, POWLEKANY O CZASIE WCHŁANIANIA 56-70 DNI
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 7: SZEW STALOWY
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 8: SZEW STALOWY TYTANIZOWANY
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 9: PĘTLA SILIKONOWA
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 10: NICI GORETEKSOWE DO STRUN ŚCIĘGNISTYCH WYKONANE Z PTFE
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 11 : SZWY NACZYNIOWE NIEWCHŁANIALNE, NIEBARWIONE
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 12 : PĘTELKI WYKONANE Z PTFE
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 13 : WCHŁANIALNY MATERIAŁ HEMOSTATYCZNY ORAZ MATERIAŁ STOSOWANY DO KONTROLI KRWAWIENIA
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 14: PROSZEK HEMOSTATYCZNY
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 15 : KLEJ TKANKOWY
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 16 : FILC I ŁATA POLIESTROWA
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 17 : AUTOMATYCZNY SYSTEM DO MOCOWANIA I PRZYCINANIA SZWÓW
Interne Kennung: 17