See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa SPZZOZ w Staszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Transformacja cyfrowa SPZZOZ w Staszowie” w ramach programu nr KPOD.07.03-IP.10-0025/25 pn.” Zwiększenie efektywności, dostępności i jakości systemu ochrony zdro-wia poprzez transformację cyfrową SPZZOZ w Staszowie” współfinansowanego w ramach Krajowego Pla-nu Odbudowy i Zwiększania Odporności - Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cy-frowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będąca elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia ”tj.: a) Pakiet numer 1 b) Pakiet numer 2 c) Pakiet numer 3 2. Opis zaoferowanego produktu nie powinien budzić żadnej wątpliwości Zamawiającego. Z opisu winno wynikać, że oferowany przedmiot zamówienia jest o takich samych parametrach, jakie wymaga Zamawiający lub lepszych, poprzez dokładne wskazanie parametrów zaoferowanego sprzętu. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają niniejsza SWZ oraz: - Załącznik nr 2 – Parametry wymagane (OPZ) – Pakiety nr 1, 2, 3, - Załącznik nr 3 – Formularz asortymentowo cenowy – Pakiety nr 1, 2, 3, - załącznik nr 4 – Projekt umowy – pakiety nr 1, 2, 3. 4. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści niniejszej SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 36786-2026
Interne Kennung: DZPIZ-380-44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32422000 Netzkomponenten, 32420000 Netzausrüstung, 32400000 Netzwerke, 32500000 Fernmeldebedarf, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48811000 E-Mail-System, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet numer 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w dokumentacji zamówienia - Załącznik nr 2 – Parametry wymagane (OPZ) / Załącznik nr 3 – Formularz asortymentowo cenowy / załącznik nr 4 – Projekt umowy.
Interne Kennung: Pakiet numer 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket, 48814000 Medizinische Informationssysteme, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet numer 2
Interne Kennung: Pakiet numer 2
Haupteinstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32400000 Netzwerke, 32500000 Fernmeldebedarf, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet numer 3
Interne Kennung: Pakiet numer 3
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72263000 Software-Implementierung