2. Verfahren
Verfahren
Titel: D405 - Obnova SKŘ neblokových provozních souborů ETE
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace stávajícího zařízení ASŘTP specifikovaných provozních souborů neblokových objektů ETE za nové moderní řídicí systémy splňující v současnosti platné požadavky na výkonnost a kvalitu, které budou zároveň uspokojovat rostoucí požadavky na spolehlivost a efektivitu automatizovaného procesu, bezpečnost výroby a kvalitu poskytovaných dat. Nedílnou součástí Předmětu veřejné zakázky je dále zpracování dokumentační části a provedení příslušných zkoušek
Interne Kennung: D405
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48151000 Computersteuerungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je modernizace stávajícího zařízení ASŘTP specifikovaných provozních souborů neblokových objektů ETE za nové moderní řídicí systémy splňující v současnosti platné požadavky na výkonnost a kvalitu, které budou zároveň uspokojovat rostoucí požadavky na spolehlivost a efektivitu automatizovaného procesu, bezpečnost výroby a kvalitu poskytovaných dat. Nedílnou součástí Předmětu veřejné zakázky je dále zpracování dokumentační části a provedení příslušných zkoušek.