See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa opryskiwacza i rozrzutnika dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa opryskiwacza i rozrzutnika dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu. Projekt dofinansowany z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, w ramach Inwestycji A1.4.1. Inwestycje na rzecz dywersyfikacji i skracania łańcucha dostaw produktów rolnych i spożywczych oraz budowy odporności podmiotów uczestniczących w łańcuchu, część inwestycji A1.4.1. Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. Szczegółowy opis zawiera Załącznik do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia / dokumenty przedmiotowe.
Vorherige Bekanntmachung: 837741-2025
Interne Kennung: ZSCKR.261.16.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16140000 Düngerstreuer
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Opis zawiera załącznik nr 3 do SWZ