See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji Cisco na potrzeby Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu na podstawie Umowy Ramowej nr WZP4398/2024 z dnia 17.12.2024 r.
Beschreibung: Zakup licencji Cisco na potrzeby Sądu Rejonowego Poznań – Stare Miasto w Poznaniu na podstawie Umowy Ramowej nr WZP4398/2024 z dnia 17.12.2024 r.
Vorherige Bekanntmachung: 561067-2024
Interne Kennung: ZP.261.14.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zakresie przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp