2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ochrony fizycznej osób i mienia w lokalizacjach przy ul. Pięknej 20, ul. Niedźwiedzia 6e i przy Pl. Powstańców Warszawy 1 użytkowanych przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie
Beschreibung: 1. Świadczenie przez Wykonawcę usługi w zakresie stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej osób i mienia w obiektach Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego znajdujących się w następujących lokalizacjach w Warszawie: a. ul. Piękna 20, b. ul. Niedźwiedzia 6e, c. Pl. Powstańców Warszawy 1. 2. doraźnej ochrony fizycznej w obiektach Zamawiającego o których mowa w pkt 1, w liczbie do 600 roboczogodzin. 3. konwojowania, w terminie każdorazowo wskazanym przez Zamawiającego w zleceniu, przesyłek niejawnych w rejonie m. st. Warszawy zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2011 r. w sprawie nadawania, przyjmowania, przewożenia, wydawania i ochrony materiałów zawierających informacje niejawne; 4. na wniosek Zamawiającego, w terminie każdorazowo uzgodnionym przez Strony, opracowanie nowych lub aktualizacja obowiązujących planów ochrony obiektów przy ul. Pięknej 20 i Niedźwiedziej 6e w Warszawie oraz uzgodnienie z Komendantem Stołecznym Policji i właściwym terytorialnie Dyrektorem Delegatury ABW (na podstawie upoważnienia udzielonego przez Zamawiającego), zgodnie z „Metodyką uzgadniania planów ochrony obszarów, obiektów i urządzeń podlegających obowiązkowej ochronie oraz obowiązującymi przepisami”; 5. sporządzenia przez Wykonawcę w terminie 30 dni od dnia wejścia w życie Umowy planu ochrony dla obiektu przy Pl. Powstańców Warszawy 1 w Warszawie, który po przekazaniu Zamawiającemu przez Wykonawcę zostanie zaakceptowany i podpisany przez Dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa i Ochrony Informacji UKNF.
Vorherige Bekanntmachung: 671462-2025
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610 34.2025