See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění poskytování služeb podpory a rozvoje IS MONITOR 2026+
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je závazek dodavatele poskytnout Zadavateli (dále též "Objednatel") podporu a rozvoj IS MONITOR. Předmět plnění zahrnuje tyto činnosti: a) poskytování služeb pravidelné IT podpory provozu IS MONITOR; b) rozvoj IS MONITOR v rozsahu předpokládaných činností, jejichž demonstrativní výčet je specifikován v Příloze č. 2 Závazného návrhu smlouvy – Specifikace rozvojových činností IS MONITOR této Smlouvy, které nejsou poskytovány na pravidelné bázi, ale na základě žádosti Objednatele; c) řešení závad (včetně odstranění jejich důsledků), které jsou klasifikovány v čl. 3 Závazného návrhu smlouvy, a to postupem dle čl. 4 a čl. 5 Závazného návrhu smlouvy, kde je také stanovena požadovaná lhůta pro potvrzení přijetí ohlášení závad a lhůta pro odstranění závad. Předmět plnění zahrnuje také v případě jakéhokoli ukončení smlouvy službu spočívající zejména ve vykonání plánu předání (Exit plán) a dále v pravdivém a úplném předání informací a dokumentace o aktuálním stavu realizace plnění dle smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung: 648515-2025
Interne Kennung: MF-45899/2025/6602
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72222300 Informationstechnologiedienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 72262000 Software-Entwicklung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72253200 Systemunterstützung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72263000 Software-Implementierung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Inflační doložka sjednaná v Závazném návrhu smlouvy: 6.15 Poskytovatel je oprávněn zvýšit cenu Předmětu plnění s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku následujícího po uplynutí 2 let ode dne podpisu této Smlouvy, a to o přírůstek průměrného indexu spotřebitelských cen (CPI – Consumer Price Index) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, maximálně však o 10 %. 6.16 Poskytovatel je oprávněn zvýšit cenu Předmětu plnění podle předchozího odstavce pouze v případě, že míra inflace přesáhne 2 % maximálně však o 10 %. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena plnění nesnižuje a míra inflace nad 10 % se neuplatní. Smluvní strany pro odstranění pochybností uvádí, že k úpravě ceny dle tohoto ustanovení Smlouvy není třeba uzavírat dodatek ke Smlouvě. 6.17 Zvýšení ceny předmětu plnění je platné od okamžiku doručení písemného oznámení Poskytovatele o zvýšení ceny předmětu plnění Objednateli. Oznámení musí obsahovat míru inflace, zvýšenou cenu za 1 kalendářní měsíc Pravidelné IT podpory dle čl. 6 odst. 6.1 písm. a) a dílčí cenu za Rozvoj IS dle čl. 6 odst. 6.1 písm. b) a podrobnosti výpočtu jejího zvýšení. Nebude-li oznámení o zvýšení ceny Předmětu plnění doručeno Objednateli do 31. března daného kalendářního roku, právo na uplatnění zvýšení ceny Předmětu plnění v daném kalendářním roce zanikne. 6.18 Počínaje druhým zvýšením ceny Předmětu plnění, se vezmou jako základ pro výpočet ceny za 1 kalendářní měsíc Pravidelné IT podpory dle čl. 6 odst. 6.1 písm. a) a dílčí ceny za Rozvoj IS dle čl. 6 odst. 6.1 písm. b) ceny v aktuální výši, tedy ve výši zohledňující všechna předešlá zvýšení ceny za Předmět plnění. 6.19 Bude-li zvýšena cena Předmětu plnění dle předchozích odstavců, bude též zvýšena dílčí cena za Pravidelnou IT podporu za celou dobu trvání Smlouvy dle čl. 6 odst. 6.1 této Smlouvy a to, tak že: a) Cena bude vždy nejprve ponížena o všechny platby ceny za 1 kalendářní měsíc Pravidelné IT podpory za období od počátku plnění této Smlouvy do 31. března daného kalendářního roku. b) Takto vzniklá nespotřebovaná část ceny bude navýšena o Míru inflace. c) Nová výše ceny bude určena jako součet součinu dle předchozího odstavce a částky, o kterou byla původní cena ponížena postupem dle písm.a) tohoto odstavce. 6.20 Právo na uplatnění zvýšení ceny se promítne do faktur vystavených po doručení písemného oznámení Poskytovatele o zvýšení ceny Předmětu plnění Objednateli, nejdříve však od 1. dubna kalendářního roku, v němž bylo doručeno písemné oznámení Poskytovatele o zvýšení ceny Předmětu plnění Objednateli.