113507-2025 - Wettbewerb
Polen – Postbeförderung auf der Straße – Usługa A - kurs 19231/23191 (WER Szczecin - WER Rudna Mała - WER Szczecin)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa A - kurs 19231/23191 (WER Szczecin - WER Rudna Mała - WER Szczecin)
Beschreibungświadczenie usługi A polegającą na przewożeniu Przesyłek pocztowych. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi A, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku.
Interne KennungCZ.26.877.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungświadczenie usług transportowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy, liniowe przewozy ładunku pocztowego nr kursu - 19231/23191 (WER Szczecin - WER Rudna Mała - WER Szczecin)
Interne KennungUsługa A - kurs 19231/23191 (WER Szczecin - WER Rudna Mała - WER Szczecin)
Menge444 774 Kilometer
Optionen
Beschreibung der OptionenŁączna długość Kursów, o której mowa w ust. 8, może zostać zwiększona na podstawie jednostronnego oświadczenia Zamawiającego o nie więcej niż w ilości 65 780 km (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy siedemset osiemdziesiąt km) (prawo opcji). Zamawiający może skorzystać z prawa opcji, jeżeli łączna długość kursów wykonanych przez Wykonawcę po upływie 10 miesięcy od dnia rozpoczęcia świadczenia Usługi A (§ 3 ust. 1 wzoru umowy) przekroczy 378 994 km (słownie: trzysta siedemdziesiąt osiem tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt cztery km). Zamawiający przesyła Wykonawcy nie później niż miesiąc przed dniem, w którym upływa okres świadczenia Usługi A określony w § 3 ust. 2 wzoru umowy, listem elektronicznym przesłanym na adres wskazany w § 19 ust. 6 wzoru umowy powiadomienie o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca powinien zostać powiadomiony na nie mniej niż 30 dni przed skorzystaniem przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający może powiadomić Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji raz lub wiele razy. Niepowiadomienie Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji w ww. terminie oznacza, że Zamawiający nie będzie korzystał z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a nie skorzystanie z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.