113513-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Möbel – Interiér knihovny
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInteriér knihovny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení interiéru do knihovny. Veřejná zakázka je rozdělena na části: 3 1. Část: Truhlářské a zámečnické práce – je předmětem tohoto řízení 2. Část: Osvětlení – tato část bude vyhlášeno v průběhu roku 2025 3. Část: Výpočetní technika – není předmětem veřejné zakázky, zadavatel bude postupovat dle § 18 odst. 3 zákona v režimu zakázky malého rozsahu 4. Část: Bezpečnostní brány – není předmětem veřejné zakázky, zadavatel bude postupovat dle § 18 odst. 3 zákona v režimu zakázky malého rozsahu 5. Část: Regálový systém - není předmětem veřejné zakázky, zadavatel bude postupovat dle § 18 odst. 3 zákona v režimu zakázky malého rozsahu 6. Část: Vybavení – není předmětem veřejné zakázky, zadavatel bude postupovat dle § 18 odst. 3 zákona v režimu zakázky malého rozsahu 7. Část: Orientační systém – není předmětem veřejné zakázky, zadavatel bude postupovat dle § 18 odst. 3 zákona v režimu zakázky malého rozsahu. Bližší specifikace v rámci ZD.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelTruhlářské a zámečnické práce
BeschreibungČásti 1 truhlářské a zámečnické práce předcházejí stavební práce v budově nové knihovny (Klusáčková 2, Týnec nad Sázavou), které provádí firma S-B, s.r.o., se sídlem Husova 332, Sedlčany. Dodavatel bude koordinovat dodávku truhlářských a zámečnických prací se stavební firmou. Část 1 truhlářské a zámečnické práce je součást projektu Kulturní centrum Týnec nad Sázavou (vestavba knihovny), který je komplexně financován z Národního plánu obnovy Ministerstva kultury - Iniciativa 4.5.3 Rozvoj regionálních kulturních a kreativních center - malá kulturní a kreativní centra (https://mk.gov.cz/iniciativa-453-rozvoj-regionalnich-kulturnich-a-kreativnich-center-mala-kulturni-a-kreativni-centra). Objekt kulturního centra je památkově chráněn od roku 1987 a je zapsán v Ústředím seznamu kulturních památek ČR pod rejst. č. ÚSKP 15204/2-3970 (areál s továrnou, zahradou, ohradní zdí zahrady s branou.). Předmětem části 1 této veřejné zakázky jsou truhlářské a zámečnické práce. Rozsah truhlářských a zámečnických prací je rozepsaný v bodě 4 a v příloze č. 5 této zadávací dokumentace. Bližší specifikace v rámci ZD.
Interne Kennung1