2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr dodavatele letenek a služeb s tím spojených pro JU
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody za účelem spolupráce při zajišťování letenek všech leteckých společností (včetně nízkonákladových) a dalších služeb souvisejících s organizací služebních cest pro potřeby zaměstnanců Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, zejména v rámci projektu Erasmus+, a dalších dle aktuálních potřeb zadavatele. Zadavatel předpokládá průměrný měsíční objem objednaných služeb v počtu 8 (96 za rok). Služby jsou objednávány z větší části pro jednotlivce, z menší části pro skupiny osob. V případě skupin se jedná zpravidla o skupiny 2-3 osob. Služby budou poskytovány na základě dílčích objednávek prostřednictvím on-line rezervačního systému dle aktuálních potřeb zadavatele. On-line rezervační systém bude zpřístupněn oprávněným osobám zadavatele. V ojedinělých případech bude využíváno objednávek prostřednictvím e-mailu. On-line rezervační systém musí splňovat minimálně následující požadavky: (a) Systém umožňuje zřízení a správu uživatelských účtů pro pověřené zaměstnance zadavatele, prostřednictvím nichž je umožněn přístup do rezervačního systému v rozsahu nezbytném pro plnění předmětu veřejné zakázky. (b) Systém umožňuje napojení na více globálních distribučních systémů (GDS) nebo jiné srovnatelné rezervační databáze používané v oblasti cestovního ruchu, a to v rozsahu umožňujícím vyhledávání a rezervaci nabízených služeb.. (c) Systém umožňuje zobrazení více dostupných variant nabízených míst nebo služeb a u těchto variant zobrazuje konečnou cenu, tj. cenu zahrnující veškeré povinné poplatky a daně vztahující se k dané rezervaci. (d) Systém umožňuje provedení rezervace nebo objednávky standardních služeb přímo v rámci systému bez nutnosti individuální manuální reakce pracovníka dodavatele. (e) Systém umožňuje zpětné dohledání historie rezervací a objednávek, včetně údajů o datu a času provedení rezervace nebo změny a identifikace uživatele, který daný úkon provedl. (f) Rezervační systém je dostupný on-line nepřetržitě, s výjimkou plánovaných odstávek, které jsou zadavateli oznámeny předem. (g) Systém umožňuje zaslání daňového dokladu (faktury) nebo jiného účetního dokladu odpovídajícího právním předpisům na e-mailovou adresu určenou zadavatelem nebo objednávajícím, a to v souladu s podmínkami uvedenými v návrhu smlouvy. Podrobně je předmět této veřejné zakázky vymezen rámcovou dohodou (dále jen „dohoda“), jejíž předloha je součástí zadávací dokumentace. Podáním nabídky k veřejné zakázce účastník tyto obchodní podmínky plně a bez výhrad akceptuje. Zadavatel bude poptávat poskytování služeb, na základě dohody průběžně po celou dobu jejího trvání dle svých aktuálních potřeb. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Výběr dodavatele letenek a služeb s tím spojených pro JU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63515000 Reisedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v možnosti provést změnu v osobě poskytovatele v průběhu plnění smlouvy, pokud bude naplněna některá z podmínek pro odstoupení od smlouvy ze strany objednatele nebo pokud poskytovatel odstoupí od smlouvy nebo zanikne bez právního nástupce. o Změna poskytovatele bude provedena formou ukončení této smlouvy a uzavření nové smlouvy. Objednatel si pro takový případ vyhrazuje možnost uzavřít smlouvu na realizaci zbývající části Díla s poskytovatelem, jehož nabídka podaná do Veřejné zakázky (dále jen „Původní zadávací řízení“) se umístila jako další v pořadí v rámci provedeného hodnocení, a to při zachování stejných podmínek, které tento poskytovatel uvedl v nabídce. Cena za realizaci zbývající části Díla bude stanovena dle nabídky takového poskytovatele podané v Původním zadávacím řízení. o Nový poskytovatel musí splňovat kritéria kvalifikace stanovená v zadávací dokumentaci Původního zadávacího řízení a musí splnit další podmínky na uzavření smlouvy stanovené v zadávací dokumentaci Původního zadávacího řízení, pokud jsou s ohledem na předmět plnění stále relevantní. Zadavatel si v souladu s § 100, odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající: o v navýšení ceny za poskytování služeb (poplatků) v případě, že míra meziroční inflace zveřejněná Českým statistickým úřadem za předchozí kalendářní rok přesáhne 2 %. V takovém případě má dodavatel právo požadovat navýšení ceny za příslušný kalendářní rok o procentní rozdíl mezi skutečnou mírou inflace a hranicí 2 %. Příklad: pokud míra inflace za předchozí rok činí 6,2 %, může být cena navýšena o 4,2 %. Uplatnění této úpravy ceny je podmíněno písemným oznámením dodavatele zadavateli, doloženým odkazem na oficiální údaj o míře inflace zveřejněný Českým statistickým úřadem. Nová výše ceny se použije od 1. ledna následujícího kalendářního roku, nejdříve však od měsíce následujícího po doručení oznámení o navýšení ceny. Cena nemůže být navyšována více než jednou ročně.