2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitální transformace ve společnosti DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o. v návaznosti na Průmysl 4.0 – robotické svařovací zařízení MIG/MAG
Beschreibung: Předmětem této zakázky je dodávka robotického svařovacího zařízení MIG/MAG – svařovacího pracoviště, průmyslového robota a svařovacího zdroje, pro potřeby společnosti DRÁTĚNÝ PROGRAM s.r.o., a to včetně dodávky, zaškolení a technické podpory.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42662000 Schweißvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VŘ - robot