See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 3 samochodów na potrzeby KM PSP w Bielsku-Białej
Beschreibung: Dostawa 3 samochodów na potrzeby KM PSP w Bielsku-Białej podziałem na 3 części. Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku nr 1a, ab, 1c do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 568339-2025
Interne Kennung: MT.2370.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa cysterny do przewozu wody
Beschreibung: Dostawa cysterny do przewozu wody, ciągnik siodłowy z napędem 4x2 wraz z naczepą
Interne Kennung: MT.2370.5.2025 dla części 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa samochodu zaopatrzeniowego
Beschreibung: Dostawa samochodu zaopatrzeniowego, z napędem 6x6
Interne Kennung: MT.2370.5.2025 dla części 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego
Beschreibung: Dostawa lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego z napędem 4x4
Interne Kennung: MT.2370.5.2025 dla części 3