2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheids- en werkgeverschapsverzekering gemeente Eindhoven
Beschreibung: Aansprakelijkheids- en werkgeverschapsverzekering gemeente Eindhoven 530000
Interne Kennung: BV2025-0055
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aansprakelijkheids- en werkgeverschapsverzekering
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: BV2025-0055
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1