See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biologická léčba Antivirotika a Oftalmologika ZK 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem antivirotik a oftalmologik, v rozsahu dle potřeb zadavatele. Bližší specifikace je uvedena v příloze č. 4 této zadávací dokumentace (Specifikace předmětu veřejné zakázky) a v příloze č. 3 této zadávací dokumentace (Cenová nabídka (Příloha č. 3.1 až Příloha č. 3.7)).
Interne Kennung: 25048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Remdesivir
Interne Kennung: 25048/1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Faricimab
Interne Kennung: 25048/2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Aflibercept
Interne Kennung: 25048/3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dexamethason
Interne Kennung: 25048/4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dupilumab
Interne Kennung: 25048/5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Glekaprevir, Pibrentasvir
Interne Kennung: 25048/6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Sofosbuvir, Velpatasvir
Interne Kennung: 25048/7