2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Gniew i Gminy Nowe, dla której Gmina Gniew jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego . Linie komunikacyjne: Linia nr 1 Gniew - Polskie Gronowo - Wielkie Walichnowy, Linia nr 2 Gniew - Szprudowo - Kursztyn, Linia nr 3 Gniew - Gogolewo - Brody Pomorskie, Linia nr 4 Gniew - Tymawa - Piaseczno, Linia nr 5 Gniew - Tymawa - Opalenie, Linia nr 6 Opalenie - Kolonia Ostrowicka - Pieniążkowo, Linia nr 7 Opalenie - Piaseczno - Rakowiec, Linia nr 8 Gniew - Piaseczno - Rakowiec, Linia nr 9 Gniew - Pieniążkowo - Nowe
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ogłoszenie o zamiarze zawarcie umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na sieci komunikacyjnej obejmującej obszar Gminy Gniew i Gminy Nowe, dla której Gmina Gniew jest organizatorem publicznej transportu zbiorowego. Linie komunikacyjne: Linia nr 1 Gniew- Polskie Gronowo - Wielkie Walichnowy, Linia nr 2 Gniew- Szprudowo- Kursztyn, Linia nr 3 Gniew - Gogolewo - Brody Pomorskie, Linia nr 4 Gniew - Tymawa - Piaseczno, Linia nr 5 Gniew - Tymawa - Opalenie, Linia nr 6 Opalenie - Kolonia Ostrowicka - Pieniążkowo, Linia nr 7 Opalenie - Widlice - Pieniążkowo, Linia nr 8 Gniew - Piaseczno - Rakowiec, Linia nr 9 Gniew - Pieniążkowo - Nowe
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung