2. Verfahren
Verfahren
Titel: CL041153 Nový Bor, Palackého – rekonstrukce kanalizace a vodovodu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v rekonstrukci kanalizace a vodovodu v Novém Boru, v ulici Palackého. Předmětem rekonstrukce je stávající kanalizace KA 300 nově na KATH DN 300 v celkové délce 123,0 m, vč. přepojení všech kanal. přípojek. Dále je předmětem této dokumentace rekonstrukce stávajícího vodovodu LT 150 nově na LTH 150 v celkové délce 162,1 m, vč. přepojení stáv. přilehlých řadů a přepojení všech domovních přípojek. Rekonstrukce kanalizace IO 01.1 začíná v blízkosti Palackého náměstí napojením na stáv. potrubí KATH DN 300 z r. 2022 a dle staničení pokračuje v pravém jízdním pruhu až k č.p. 172, kde bude umístěna koncová šachta. Rekonstrukce kanalizace IO 01.2 začíná v prostoru křižovatky ul. Palackého x Boženy Němcové napojením na potrubí opravené v rámci plánované stavby v ul. Špálova a dle staničení pokračuje v levém jízdním pruhu podél č.p. 17 až ke stávající šachtě, kde bude rekonstrukce ukončena. Součástí objektu je zaplnění části stávající kanalizační stoky hubeným betonem C8/10, popř. popílkocementovou suspenzí. Rekonstrukce vodovodu začíná v blízkosti Palackého náměstí napojením na stáv. potrubí LTH DN 150 z r. 2022. Od tohoto napojení trasa plynule přechází do pravého jízdního pruhu a dle staničení a normy ČSN 73 6005 Prostorové uspořádání vedení technického vybavení pokračuje v souběhu s trasou kanalizace až do prostoru křižovatky ul. Palackého x Boženy Němcové. Zde trasa rekonstrukce vodovodu uhýbá doleva ke stávajícímu řadu a potrubí bude napojeno na stávající šoupě DN 150 z r. 2018. Součástí objektu je zrušení stáv. armaturní šachty v ul. Palackého. Na úseku rekonstruovaného řadu nejsou osazeny žádné hydranty. V celé délce rekonstrukce kanalizace, vodovodu i přepojení veškerých přípojek se předpokládá provádění v otevřeném výkopu.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45232410 Kanalisationsarbeiten, 45232411 Bau von Schmutzwasserleitungen, 45232424 Bau von Abwasserausmündungsstellen, 45232150 Arbeiten für Wasserversorgungsrohrleitungen, 45232153 Bauarbeiten für Wassertürme, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste