2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering theaterspots ten behoeve van Theater a/d Vrijthof
Beschreibung: Vernieuwing van de vaste en mobiele theaterverlichtingsinstallatie en het ombouwen naar een hoogwaardige LED-gebaseerde installatie. De bijlage ‘Programma van Eisen’ vormt de technische basis en is bedoeld om ondernemers uit te nodigen in te schrijven voor de levering van gelijkwaardige oplossingen die voldoen aan de beschreven functionele, technische en artistieke eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
113770-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 31527260 Verlichtingssystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000