See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiot zamówienia: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań.
Beschreibung: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań. Zadanie 1 – „Depresja, trauma i zaburzenia lękowe wśród wychowanków pieczy zastępczej”; i/lub Zadanie 2 – „ Dzieci i młodzież w kryzysie” ; i/lub Zadanie 3 – „ Jak radzić sobie z hejtem rówieśniczym ?”; i/lub Zadanie 4 – „ Rozwój psychoseksualny wychowanków pieczy zastępczej”; i/lub Zadanie 5 – „Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – metodyka i dokumentowanie pracy”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Depresja, trauma i zaburzenia lękowe wśród wychowanków pieczy zastępczej”;
Beschreibung: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań. Zadanie 1 – „Depresja, trauma i zaburzenia lękowe wśród wychowanków pieczy zastępczej”;
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: „ Dzieci i młodzież w kryzysie”
Beschreibung: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań. Zadanie 2 – „ Dzieci i młodzież w kryzysie” ;
Los: LOT-0003
Titel: „ Jak radzić sobie z hejtem rówieśniczym ?”;
Beschreibung: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań. Zadanie 3 „ Jak radzić sobie z hejtem rówieśniczym ?”;
Los: LOT-0004
Titel: „ Rozwój psychoseksualny wychowanków pieczy zastępczej”;
Beschreibung: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań. zadanie 4„ Rozwój psychoseksualny wychowanków pieczy zastępczej”;
Los: LOT-0005
Titel: „Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – metodyka i dokumentowanie pracy”.
Beschreibung: Kompleksowa usługa, polegająca na merytorycznym przeprowadzeniu 5 szkoleń 2-dniowych wraz z zapewnieniem sali szkoleniowej i usługą cateringową (przerwa kawowa i obiad) na potrzeby realizacji form wsparcia dla uczestników projektu pn. „Działania ośrodka adopcyjnego na rzecz dolnośląskich rodzin”. W podziale na 5 zadań. Zadanie 5 – „Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – metodyka i dokumentowanie pracy”.