2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i wdrożenie macierzy wraz z serwerami i switch`ami oraz oprogramowaniem i szkoleniem personelu Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie macierzy wraz z serwerami i switch’ami oraz oprogramowaniem i szkoleniem personelu Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.69.2025.KD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211300 Computerplattformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233180 Flashspeichergeräte, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 32420000 Netzausrüstung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72263000 Software-Implementierung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie macierzy wraz z serwerami i switch’ami oraz Oprogramowaniem i szkoleniem personelu Zamawiającego. Główne elementy opisanego przedmiotu zamówienia: - dostawa macierzy, serwerów, przełączników LAN/SAN, oprogramowania serwerowego, wirtualizacyjnego i backupowego; - montaż ww. sprzętu, instalacji oprogramowania, wykonania migracji danych i aktualizacji posiadanego środowiska HA zgodnie z opisem poniżej; - przeprowadzenie szkoleń specjalistycznych wytypowanych pracowników Zamawiającego z obsługi nowego sprzętu i oprogramowania, o którym mowa powyżej. I. Wymagania ogólne: Rozwiązanie obejmie jedno centrum przetwarzania danych. Zamawiający wymaga dostarczenia zintegrowanego rozwiązania zapewniającego prostą implementację zgodności z UoKSC (noweli uwzględniającej NIS 2) dzięki wysokiemu stopniu automatyzacji, integracji i uproszczenia procesów i procedur oraz niezbędną wydajnością. Wykonawca dostarczy niezbędny Sprzęt oraz Oprogramowanie konieczne do poprawnego działania Rozwiązania w środowisku Zamawiającego w: Podstawowe centrum przetwarzania – ul. Obozowa 43, Warszawa: - Serwery wirtualizacyjne – 4 sztuki, - Macierz dyskowa – 1 sztuka, - Przełączniki FC – 2 sztuki, - Przełączniki Ethernet – 2 sztuki, - Serwer backup – 1 sztuka, II. Termin realizacji: Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminie liczonym jak poniżej: a) Dostawa urządzeń i licencji do siedziby Zamawiającego – do 120 dni licząc od dnia zawarcia umowy. b) Realizacja wdrożenia wraz z migracją i szkoleniami – do 42 dni licząc od daty dostawy, o której mowa w lit. a. c) Realizacja szkoleń do 12 miesięcy od daty zawarcia umowy. III. Wykonawca dokona konfiguracji fizycznej i logicznej, podłączy i skonfiguruje urządzenia pozwalając na rozpoczęcie pracy. IV. Równoważność: Wszędzie tam, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest przez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych dopuszcza się Rozwiązania równoważne z opisywanym. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Części II SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak