2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania przekształtników trakcyjnych TR0620/0610, dla dwóch pojazdów EN96A typu 34WEb nr: 001, 003, zgodnie z DTR oraz DSU
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej Umowy wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania przekształtników trakcyjnych TR0620/0610, dla dwóch pojazdów EN96A typu 34WEb nr: 001, 003, zgodnie z DTR oraz DSU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: By.240.4931.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania przekształtników trakcyjnych TR0620/0610, dla dwóch pojazdów EN96A typu 34WEb nr: 001, 003, zgodnie z DTR oraz DSU.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie czynności czwartego poziomu utrzymania przekształtników trakcyjnych TR0620/0610, dla dwóch pojazdów EN96A typu 34WEb nr: 001, 003, zgodnie z DTR oraz DSU. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia, został zawarty we wzorze umowy w sprawie niniejszego zamówienia publicznego stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak opcji