See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard – výkon činnosti TDS a koordinátora BOZP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v zajištění komplexního výkonu činnosti technického dozoru stavebníka a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci při realizaci projekčních a stavebních prací spočívajících ve vybudování veřejné infrastruktury a pozemních objektů (vč. vybavení) v okolí jezera Medard s cílem umožnit další využití této lokality pro aktivity, které přinesou udržitelnou revitalizaci a resocializaci území po ukončení těžby uhlí a návrat lidí do území. Služby budou probíhat v rámci projektu Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard. Předpokládaná doba realizace projekčních a stavebních prací - 12/2025 - 9/2027 Investiční náklady projekčních a stavebních prací: 525 000 000,- Kč bez DPH Bližší podrobnosti ke stavbě, včetně technických podmínek, jsou součástí zadávací dokumentace na stavební práce a názvem „Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard - stavba“. Zadávací podmínky veřejné zakázky a technické podmínky stavby, na něž se zadavatel tímto odkazuje, jsou dostupné na: • profil zadavatele: https://qcm.ezak.cz/profile_display_1258.html nebo • detail veřejné zakázky: https://qcm.ezak.cz/contract_display_2808.html). Veřejná zakázka je v souladu s § 35 a § 101 zákona rozdělena do dvou (2) samostatných částí: • Část 1 - Výkon činnosti TDS • Část 2 - Výkon činnosti koordinátora BOZP Další podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71521000 Baustellenüberwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Výkon činnosti TDS
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky jsou služby, jejichž předmětem je inženýrská a investorská činnost při přípravě a realizaci stavby „Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard“, zejména pak zajištění autorizovanou osobou výkonu technického dozoru stavebníka (dále jen "TDS"). Výkon činnosti TDS, včetně všech souvisejících činností bude prováděn minimálně v rozsahu a v souladu: a) s platnými a účinnými právními předpisy, zejména zákonem č. 283/2021 Sb., stavebním zákonem, ve znění pozdějších předpisů („stavební zákon“), b) s publikací vydanou Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků (DOS M 05 01, Vedení, dohled a dozory ve výstavbě) a zahrnuje: a) výkon TDS – kontrolní činnosti vztahující se k dokumentaci zpracovávané zhotovitelem projekčních a stavebních prací dle přílohy č. 3A zadávací dokumentace, b) zajištění (obstarání) a průběžná správa společného datového prostředí (CDE) po celou dobu trvání příkazní smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem dle přílohy č. 3A zadávací dokumentace, c) výkon TDS při přípravě, v průběhu a při dokončení realizace stavby včetně dodávek mobiliáře, edukačních a informačních panelů, výsadby zeleně atd. dle přílohy č. 3A zadávací dokumentace, d) dodatečné služby TDS poskytované nad rámec výše uvedených služeb na základě výzvy zadavatele, zejména v období po dokončení stavby (např. součinnost při reklamačních řízeních v záruční době) dle přílohy č. 3A zadávací dokumentace, Dále je předmětem plnění této části veřejné zakázky průběžné poskytování konzultační a poradenské činnosti v dané oblasti s cílem dosáhnout optimálních ekonomických, časových a věcných parametrů stavby, včetně zajištění požadovaného průběhu realizace a výsledné kvality stavby. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že dodavatel (TDS), ani žádná z osob zastávajících některou z pozic uvedených v sezamu techniků a technických útvarů předkládaném dle odst. 4.6.1. zadávací dokumentace nemůže být zároveň zhotovitelem (dodavatelem) projekčních a stavebních prací vybraným v rámci zadávacího řízení na veřejnou zakázku s názvem „Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard – stavba ani osoba s ním propojená. Služby budou probíhat v rámci projektu Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard. Předpokládaná doba realizace projekčních a stavebních prací - 12/2025 - 9/2027 Investiční náklady projekčních a stavebních prací: 525 000 000 Kč bez DPH Bližší podrobnosti ke stavbě, včetně technických podmínek, jsou součástí zadávací dokumentace na stavební práce a názvem „Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard - stavba“. Zadávací podmínky veřejné zakázky a technické podmínky stavby, na něž se zadavatel tímto odkazuje, jsou dostupné na: • profil zadavatele: https://qcm.ezak.cz/profile_display_1258.html nebo • detail veřejné zakázky: https://qcm.ezak.cz/contract_display_2808.html). Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Část 1 - Výkon činnosti TDS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo nahradit dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Bližší podrobnosti stanoví obchodní podmínky.
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Výkon činnosti koordinátora BOZP
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je zabezpečení činnosti koordinátora BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o BOZP“) a nařízení vlády č. 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na BOZP při práci na staveništi pro výkon činnosti koordinátora BOZP, ve znění pozdějších předpisů, včetně všech souvisejících činností dle přílohy č. 3B této zadávací dokumentace. Dále je předmětem plnění této části veřejné zakázky průběžné poskytování konzultační a poradenské činnosti v dané oblasti s cílem dosáhnout optimálních ekonomických, časových a věcných parametrů stavby, včetně zajištění požadovaného průběhu realizace a výsledné kvality stavby. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že dodavatel (koordinátor BOZP), ani žádná z osob zastávajících některou z pozic uvedených v sezamu techniků a technických útvarů předkládaném dle odst. 4.7.1. zadávací dokumentace nemůže být zároveň zhotovitelem (dodavatelem) projekčních a stavebních prací vybraným v rámci zadávacího řízení na veřejnou zakázku s názvem „Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard – stavba ani osoba s ním propojená. Služby budou probíhat v rámci projektu Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard. Předpokládaná doba realizace projekčních a stavebních prací - 12/2025 - 9/2027 Investiční náklady projekčních a stavebních prací: 525 000 000,- Kč bez DPH Bližší podrobnosti ke stavbě, včetně technických podmínek, jsou součástí zadávací dokumentace na stavební práce a názvem „Udržitelná revitalizace a resocializace lokality Medard - stavba“. Zadávací podmínky veřejné zakázky a technické podmínky stavby, na něž se zadavatel tímto odkazuje, jsou dostupné na: • profil zadavatele: https://qcm.ezak.cz/profile_display_1258.html nebo • detail veřejné zakázky: https://qcm.ezak.cz/contract_display_2808.html). Bližší podrobnosti jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: Část 2 - Výkon činnosti koordinátora BOZP
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71521000 Baustellenüberwachung