113845-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Lehrmaterial – Lockersloten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLockersloten
BeschreibungDe opdracht betreft het vervangen van huidige mechanische sleutelsloten door elektronische sloten en een bijbehorend lockermanagementsysteem aan Portuur. De aanpassing heeft betrekking op de lockers van twee locaties (Borculo en Lochem) van het Staring College. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1