113851-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizitätszähler – RELÉ BOXY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRELÉ BOXY
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek relé boxů pro zavedení průběhového měření na hladině NN pro všechna OM se spotřebou větší než 6MWh/rok v souladu s evropskou legislativou, zejména s ES944/2019 a vyhl. č. 359/2020 Sb., o měření. Jde o smluvní zajištění dodávek relé boxů s vybranými Účastníky pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu, zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy. Detailní informace o předmětu plnění jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci. Čerpání RD 007-2024 za období 4Q/2025, počet dílčích smluv je 3.
Vorherige Bekanntmachung51626-2022
Interne KennungN006/22/V00033926
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
LosLOT-0001