See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging
Beschreibung: De Rijksuniversiteit Groningen (RUG) en de Hanzehogeschool (HG) zijn voornemens om via een openbare Europese aanbesteding een nieuwe raamovereenkomst te sluiten voor de beveiligingsdienstverlening van de RUG en de HG. De RUG neemt de rol van penvoerder op zich in deze aanbesteding. Tot de scope van deze opdracht voor beveiligingsdiensten, behoren de volgende onderdelen: 24-uurs beveiliging voor de panden; Bemensing centrale meldkamer (incl. aansluiting op de meldkamer); Surveillance controle-ronden; Openings- en sluitrondes; Alarmopvolging; Parkeerbeheer/-controle; (alleen voor de RUG) Particuliere Alarm Centrale (PAC) (alleen HG) Sleuteluitgifte; Bemensing receptie; Buiten de scope van deze opdracht vallen de volgende onderdelen: Persoonsbeveiliging
Interne Kennung: Nog niet bekend
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Nog niet bekend
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000