See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi szkolenia studentów Politechniki Rzeszowskiej w sezonie 2024 poza OKL PRz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych i dwusilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) oraz MEP(L) w ramach zintegrowanego szkolenia do licencji pilota liniowego ATPL(A) zatwierdzonego w OKL PRz wg zadań VII, VIII i IX w wymiarze ogólnym 2000 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienie stanowi zał. nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 72197-2024
Interne Kennung: NA/P/2/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa praktycznego szkolenia lotniczego, na samolotach jednosilnikowych i dwusilnikowych, tłokowych klasy SEP(L) oraz MEP(L) w ramach zintegrowanego szkolenia do licencji pilota liniowego ATPL(A) zatwierdzonego w OKL PRz wg zadań VII, VIII i IX w wymiarze ogólnym ok. 2000 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienie stanowi zał. nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: NA/P/2/2023