See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemów do digitalizacji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemów do digitalizacji. Postępowanie podzielone jest na 2 części: Część nr 1: Dostawa systemu digitalizacji dokumentacji papierowej pacjenta z integracją z systemem HIS; Część nr 2: Dostawa systemu umożliwiającego elektroniczne wypełnianie formularzy i podpisywanie zgód przez pacjentów.
Vorherige Bekanntmachung: 841589-2025
Interne Kennung: DZP-270-79-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30213200 Tablettcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa systemu digitalizacji dokumentacji papierowej pacjenta z integracją z systemem HIS
Beschreibung: Dostawa systemu digitalizacji dokumentacji papierowej pacjenta z integracją z systemem HIS. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 8a (część nr 1) do SWZ
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa systemu umożliwiającego elektroniczne wypełnianie formularzy i podpisywanie zgód przez pacjentów
Beschreibung: Dostawa systemu umożliwiającego elektroniczne wypełnianie formularzy i podpisywanie zgód przez pacjentów. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 8b (część nr 2) do SWZ
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer