113903-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie (nr postępowania DEZ/Z/341/ZP-22/2025) wg asortymentu wyszczególnionego w Formularzu asortymentowo – cenowe - Szczegółowej ofercie cenowej - Załącznik nr 2 do SWZ w Częściach/Pakietach od 1 do 86. 2. Oferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu i stosowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawą z dnia 6 września 2001 roku prawo farmaceutyczne (tj. Dz.U.2025.750) oraz ogłoszone w aktualnym Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie RP, na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub art. 4a ustawy prawo farmaceutyczne. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia musi wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 594682-2025
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet 76 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 76
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet 77 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 77
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet 78 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 78
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet 79 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 79
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet 80 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 80
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet 81 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 81
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet 82 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 82
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet 83 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 83
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet 84 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 84
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet 85 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 85
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet 86 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 86