See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie pełniej usługi oświetleniowej w zakresie utrzymania, konserwacji i eksploatacji oświetlenia drogowego na terenie gminy Września w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz z zaleceniami i wytycznymi Zleceniodawcy. 2. Usługi eksploatacji urządzeń prowadzone będą w sposób zapewniający: a) bezpieczeństwo obsługi i otoczenia; b) optymalną żywotność urządzeń; c) utrzymanie efektywności i jakości urządzeń oświetlenia drogowego; d) zachowanie wymagań ochrony środowiska; e) bezpieczną i ekonomiczną pracę urządzeń; f) racjonalne i oszczędne użytkowanie energii elektrycznej. 3. Zapewnienia oświetlenia miejsc publicznych w szczególności ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie administracyjnym Gminy Września za pomocą urządzeń stanowiących majątek Enea Oświetlenie Sp. z o.o. 4. Zamówienie obejmuje: a) ilość punktów świetlnych (opraw): 3 847 szt. b) długość linii oświetleniowych kablowych: 43,83 km c) długość linii oświetleniowych napowietrznych: 153,80 km d) ilość obwodów oświetleniowych: 381 szt. e) ilość słupów: 2 556 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 869940-2025
Interne Kennung: ZP-271 /114/ WIK-RK / 2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie i konserwacja oświetlenia ulicznego zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz z zaleceniami i wytycznymi Zleceniodawcy. 2. Usługi eksploatacji urządzeń prowadzone w sposób zapewniający: a) bezpieczeństwo obsługi i otoczenia; b) optymalną żywotność urządzeń; c) utrzymanie efektywności i jakości urządzeń oświetlenia drogowego; d) zachowanie wymagań ochrony środowiska; e) bezpieczną i ekonomiczną pracę urządzeń; f) racjonalne i oszczędne użytkowanie energii elektrycznej. 3. Zapewnienia oświetlenia miejsc publicznych w szczególności ulic, placów i dróg znajdujących się na terenie administracyjnym Gminy Września za pomocą urządzeń stanowiących majątek Enea Oświetlenie Sp. z o.o. 4. Zamówienie obejmuje: a) ilość punktów świetlnych (opraw): 3 847 szt. b) długość linii oświetleniowych kablowych: 43,83 km c) długość linii oświetleniowych napowietrznych: 153,80 km d) ilość obwodów oświetleniowych: 381 szt. e) ilość słupów: 2 556 szt.