2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynków magazynowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w województwie lubelskim.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest – Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynków magazynowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w województwie lubelskim. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: 1) Dokumentacja projektowa jawna, zawierająca informacje wrażliwe oraz niejawna o klauzuli "ZASTRZEŻONE". Wykaz dokumentacji stanowi załącznik nr 1 do SWZ; 2) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia/ Umowy (SOPZ/U) - zawiera informacje jawne wrażliwe - załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 4.014/25/PO/WIB
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu ograniczonego w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa. Jest to postępowanie dwuetapowe: 1) W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa, Wykonawca składa wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wraz z Oświadczeniem, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, dokumentami potwierdzającymi spełnianie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia, o których mowa w pkt XVIII. SWZ. Informacje dotyczące składania wniosków zawarte są w pkt XVI. SWZ. - Zamawiający dokona badania wniosków wraz z dokumentami złożonymi przez Wykonawców w celu sprawdzenia czy spełniają oni warunki udziału w postępowaniu oraz nie podlegają wykluczeniu. - Minimalna liczba Wykonawców, których Zamawiający zaprosi do składania ofert: 3. - Zamawiający nie wskazuje maksymalnej liczby Wykonawców, których zaprosi do składania ofert. - W przypadku, gdy liczba Wykonawców, którzy złożyli niepodlegające odrzuceniu wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu będzie mniejsza od minimalnej liczby wskazanej powyżej, Zamawiający skorzysta z jednego z uprawnień wyrażonych postanowieniami art. 411 ust. 11 ustawy Pzp. 2) Zamawiający zaprosi jednocześnie do składania ofert wszystkich Wykonawców, których wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu nie podlegają odrzuceniu. - Wykonawca zaproszony do składania ofert winien wnieść wadium, o którym mowa w pkt XXIII. SWZ. - Zamawiający dokona badania i oceny złożonych ofert. - Zamawiający wybierze ofertę najkorzystniejszą na podstawie kryteriów oceny ofert, określonych w pkt XXX. SWZ. - Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza jest zobowiązany do zawarcia umowy z Zamawiającym, zgodnie z pkt XXXII. SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111200 Baureifmachung und Abräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynków magazynowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w województwie lubelskim