See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van zomerkousen voor de geïntegreerde Politie, gestructureerd op twee niveaus
Beschreibung: Aankoop van zomerkousen
Interne Kennung: 2024R3676
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18317000 Socken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024R3676 - 1
Interne Kennung: 1