2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5 275 507,37 zł.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 5 275 507,37 zł z przeznaczeniem na: • sfinansowanie deficytu budżetu w kwocie 2 213 107,37 zł, • spłatę wcześniej zaciągniętych kredytów i pożyczek w kwocie 3 062 400,00 zł. 2) Usługa będzie wykonywana przy zachowaniu przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz na warunkach określonych we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 570718-2024
Interne Kennung: ORG.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.