114133-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Sukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów, zewnętrznych i wewnętrznych części komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów, zewnętrznych i wewnętrznych części komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
BeschreibungSukcesywna dostawa komputerów stacjonarnych, przenośnych, monitorów, zewnętrznych i wewnętrznych części komputerowych oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne KennungDZiK-DZP.2920.2.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz części wewnętrznych i zewnętrznych
BeschreibungZadanie nr 1 – Zakup i dostawa komputerów stacjonarnych, monitorów oraz części wewnętrznych i zewnętrznych
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Zakup i dostawa notebooków oraz części zewnętrznych
BeschreibungZadanie nr 2 – Zakup i dostawa notebooków oraz części zewnętrznych
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Zakup i dostawa pendrive’ów
BeschreibungZadanie nr 3 – Zakup i dostawa pendrive’ów
Interne KennungZadanie nr 3