2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundige werkzaamheden
Beschreibung: Het uitvoeren van bouwkundige werkzaamheden op de locaties van Stichting OVO. Ook de OVO-scholen van de beheerstichtingen maken onderdeel uit van de opdracht. Onder bouwkundige werkzaamheden vallen alle bouwkundige werkzaamheden aan panden zoals: • planmatig onderhoud; • correctief onderhoud; • en (vervangings-)projecten. De locaties van Stichting OVO worden verdeeld over twee percelen, waardoor het onderhoud op de locaties ook wordt verdeeld tussen twee Opdrachtnemers. (Vervangings-)projecten vanaf € 25.000 inclusief btw, worden uitgezet in minicompetitie tussen de twee opdrachtnemers op basis van in ieder geval de laagste prijs. Hierbij verwacht Opdrachtgever van Opdrachtnemer hoofdaannemerschap en coördinatie naar onderaannemers. Buiten de scope van de opdracht vallen werkzaamheden aan werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties, zonwering, schilderwerk, dakonderhoud, nieuwbouw en renovaties. De omvang van de opdracht heeft betrekking op alle locaties van Stichting OVO (inclusief de OVO-scholen van de beheerstichtingen) en vinden hun grondslag in het meerjarenonderhoudsplan (MJOP). Naar schatting ligt de omvang van de opdracht in totaal (incl. beide percelen) op € 150.000,- tot € 180.000,- exclusief btw per jaar, maar is ook afhankelijk van de projecten die worden uitgezet. Er kunnen aan bovenstaande bedragen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Dit perceel betreft de bouwkundige werkzaamheden (het onderhoud) van de VO scholen Fortes Lyceum en Camphusianum, en de PO scholen in Hardinxveld – Giessendam, JP Waale en Jenaplan Gorkum van Stichting OVO. Daarnaast maakt De Poorter (Gildenplein) ook onderdeel uit van dit perceel.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Dit perceel betreft de bouwkundige werkzaamheden (het onderhoud) van VO scholen, Omnia college en Vita college en de PO scholen IKC Merweplein, Graaf Reinald, Tweemaster, Anne Frankschool van Stichting OVO. Daarnaast maakt Montessori (Dalemplein) en de Onderwijsservices ook onderdeel uit van dit perceel.
Interne Kennung: 2