2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky kancelářských potřeb pro resort dopravy 2025-2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky budou dodávky kancelářských potřeb, tj. běžného spotřebního materiálu potřebného pro práci v kanceláři, pro resort dopravy. Na základě zadávacího řízení bude centrálním zadavatelem (SFDI) uzavřena rámcová dohoda s vybraným dodavatelem, a to na dobu tří let.
Interne Kennung: 11087/SFDI/310163/13521/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Informace o zadávacím postupu jsou uvedeny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prodávající je oprávněn nejdříve po uplynutí prvního roku od nabytí účinnosti Smlouvy zvýšit Jednotkovou cenu Zboží uvedenou v příloze Smlouvy Tabulka nabídkové ceny, a to maximálně jedenkrát za rok a nejvýše o částky, které odpovídají průměrné roční míře inflace za předchozí rok zveřejněné Českým statistickým úřadem. Úprava Jednotkové ceny Zboží je podmíněna uzavřením dodatku ke Smlouvě, který Jednající kupující uzavře bez zbytečného odkladu s Prodávajícím, a to na písemný návrh předložený Prodávajícím s upravenou Tabulkou nabídkové ceny v souladu s tímto odstavcem. Nově upravená Jednotková cena Zboží pak bude platit pro Objednávky učiněné bezprostředně po nabytí účinnosti příslušného dodatku ke Smlouvě uzavřeného dle tohoto odstavce.