See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zapewnienia załogi na jednostce s/v ZODIAK - wachta z podziałem na 4 części.
Beschreibung: Wykonywanie usługi zapewnienia załogi na jednostce s/v ZODIAK z podziałem na 4 części Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 740372-2025
Interne Kennung: ZP-61/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63726600 Betrieb von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zapewnienie oficera mechanika wachtowego – zmiana I
Beschreibung: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 1
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zapewnienie oficera mechanika wachtowego – zmiana II
Beschreibung: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 2
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zapewnienie oficera wachtowego – zmiana I
Beschreibung: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 3
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zapewnienie oficera wachtowego – zmiana II
Beschreibung: Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia określono w Części III SWZ Opis przedmiotu zamówienia dla cz. nr 4
Interne Kennung: Część nr 4