See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht Projectbegeleiding Gezonde Leefomgevingskwaliteit
Beschreibung: Overheidsopdracht voor de projectbegeleiding bij het opstellen van het streefconcept gezonde leefomgevingskwaliteit. Zoals beschreven in de Gezondheidsdoelstelling Milieugezondheidszorg start dit met het samenstellen van een Vlaams coördinatieteam. Zodra dit Vlaams coördinatieteam is samengesteld, wordt een methodiek ontwikkeld om het streefconcept gezonde leefomgevingskwaliteit vorm te geven, en wordt dit toegepast op twee gezondheidsdeterminanten. Verdere onderdelen van de opdracht zijn: - het streefconcept op een duidelijke manier visualiseren; - het opstellen van een conceptnota visie Gezonde Leefomgevingskwaliteit; - het uitschrijven van een voorstel voor de evaluatie van het streefconcept (proces- en productevaluatie, opvolgbaar in de tijd).
Interne Kennung: ZORG/PGB/MGZ/2025/GezondeLeefomgevingskwaliteit
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 90713000 Beratung in Umweltfragen, 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZORG/PGB/MGZ/2025/GezondeLeefomgevingskwaliteit - 1
Interne Kennung: 1