See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. 5.2. Zamówienie podzielone jest na 3 części: 1) część nr 1 – Dostawa komputerów wraz z podzespołami - realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027; 2) część nr 2 – Dostawa komputerów przenośnych i monitorów - realizowana na potrzeby Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego; 3) część nr 3 – Dostawa oprogramowania biurowego - realizowana na potrzeby Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.
Vorherige Bekanntmachung: 664694-2025
Interne Kennung: CP-24-1351/2025/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 3.1. Zamówienie udzielane jest w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Wartość zamówienia przekracza próg unijny dla dostaw, który wynosi 143 000,00 euro, co stanowi równowartość kwoty 663 105,00 złotych. 3.2. Zamówienie zostanie udzielone w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP. 3.3. W zakresie nieuregulowanym w treści SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy PZP. 3.4. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30214000 Arbeitsplätze, 30213200 Tablettcomputer, 30237240 Webkamera, 30237130 Computerkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1
Beschreibung: Część nr 1 – Dostawa komputerów wraz z podzespołami - realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 5.3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Interne Kennung: część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30214000 Arbeitsplätze, 30213200 Tablettcomputer
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2
Beschreibung: Część nr 2 – Dostawa komputerów przenośnych i monitorów - realizowana na potrzeby Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego; 5.3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Interne Kennung: część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3
Beschreibung: Część nr 3 – Dostawa oprogramowania biurowego - realizowana na potrzeby Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. 5.3. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Interne Kennung: część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete