2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej na terenie Nadleśnictwa Strzelce (Szkółka Leśna - Pakiet 07) w roku 2026.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu gospodarki szkółkarskiej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Strzelce, na szkółce leśnej w roku 2026. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z gospodarki szkółkarskiej wynikające z Załącznika nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 26942-2026
Interne Kennung: S.270.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej na terenie Nadleśnictwa Strzelce (Szkółka Leśna - Pakiet - 07) w roku 2026.”
Interne Kennung: S.270.1.2026 - Szkółka Leśna - Pakiet 07