2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakdienstverlening en Glasbewassing
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is te komen tot een Overeenkomst met maximaal één (1) Opdrachtnemer. De Opdracht betreft het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en glasbewassing bij de Aanbestedende dienst. Onder de Opdracht vallen zowel de reguliere schoonmaak, als periodieke schoonmaak, extra werkzaamheden en de glasbewassing aan binnen- en buitenzijden. De Aanbestedende dienst heeft twee locaties: - Beethovenlaan 1, 4102 BM Culemborg - Gershwinhof 1, 4102 DJ Culemborg Totaal vloer- en raamoppervlakte van de locaties: - Totaal vloeroppervlakte: 17.412,9 m² - Totaal raamoppervlakte: 7539,90 m²
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst wordt aangegaan voor een vaste looptijd van vier (4) jaren, ingaande op 31 augustus 2026, met de mogelijkheid tot verlenging van vier (4) keer één (1) jaar. In totaal heeft de Overeenkomst een maximale looptijd van acht (8) jaar.