1143-2019 - Änderungdie Tschechische Republik-Prášily: Lehrbedarf
Berichtigung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1.
Umfang der Beschaffung
II.1.1.
Bezeichnung des Auftrags
Šumava dříve a dnes: 1. část: Dodání modelů Šumavy a Bavorského lesa, 2. část: Dodání audiovizuálních materiálů
II.1.2.
CPV-Code Hauptteil
39162110 Lehrbedarf
II.1.4.
Kurze Beschreibung
Výběrové řízení na tvorbu modelů Šumavy a Bavorského lesa a tvorbu doplňkových audiovizuálních materiálů.