2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodavatel lesnických prací pro majetek LHC městské lesy Boskovice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování lesnických prací (tj. zejména pěstební a těžební činnosti) na majetku městských lesů Boskovice, č. LHC 612404 (dále jen „předmět veřejné zakázky“). Celková plocha městských lesů činí ke dni zahájení zadávacího řízení 280,42 ha. Případné rozšíření plochy v průběhu realizace veřejné zakázky je možné.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231300 Forstverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dodavatel lesnických prací pro majetek LHC městské lesy Boskovice
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V čl. IV odst. 3 Smlouvy je definována vyhrazená změna závazku ze smlouvy ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ – tzv. inflační doložka.