See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych,stosowanych w programach lekowych i chemioterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów leczniczych, stosowanych w programach lekowych i chemioterapii dla SPZOZ WSS Nr 3 w Rybniku. Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj. „Projektowane postanowienia umowy”, które zostaną wprowadzone do treści umowy /postanowienia umowy. Umowy w zakresie rozstrzygniętych pakietów zostaną zawarte po zakończeniu niniejszego postępowania z okresem obowiązywania do dnia 31.12.2026 r. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na 60 części (pakiety). Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane części (pakiety), lecz nie dopuszcza możliwości składania ofert na dowolnie wybrane pozycje w danej części (w danym pakiecie), w poszczególnych częściach (pakietach) musi być wyceniony pełen zakres podany przez Zamawiającego - jeśli dotyczy. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 139 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w danym pakiecie, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Realizując obowiązek wynikający z art. 24 ust. 6 ustawy z dnia 14 czerwca 2024r. o ochronie sygnalistów zamawiający informuje, że w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 3 w Rybniku przyjęta została procedura wewnętrznych zgłoszeń informacji o naruszeniach prawa i podejmowania działań następczych. Treść procedury dostępna jest na stronie https://www.szpital.rybnik.pl/zglaszanie-nieprawidlowosci.
Vorherige Bekanntmachung: 643629-2025
Interne Kennung: LAS-80-PN/51-2025.AN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621300 Antianämika, 33693100 Toxine
5. Los
Los: LOT-0021
Titel: Ibrutinib
Beschreibung: Specyfikację dostaw zawiera załącznik nr 1.1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia („Formularz cenowy”). Pozostałe warunki zamówienia określone są w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia („Projektowane postanowienia umowy”, w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy).
Interne Kennung: Pakier nr 21
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie art. 441 ust. 1 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie tego pakietu o maksymalnie 20% wartości podstawowej. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy, tym samym nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. W momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu dostaw objętego realizowaną na mocy danego oświadczenia opcją; Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe, w tym w szczególności - cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0022
Titel: Abemaciclibum
Interne Kennung: Pakier nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Filgrastimum
Interne Kennung: Pakier nr 23
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie art. 441 ust. 1 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia w zakresie tego pakietu o maksymalnie 100% wartości podstawowej. W celu uruchomienia prawa opcji Zamawiający złoży Wykonawcy pisemne oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji w określonym zakresie. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany umowy, tym samym nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. W momencie złożenia oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji następuje zaciągnięcie przez Zamawiającego zobowiązania finansowego w wysokości wynikającej z zakresu dostaw objętego realizowaną na mocy danego oświadczenia opcją; Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji obowiązkiem umownym wykonawcy jest wykonanie świadczenia w zakresie objętym wykorzystanym prawem opcji na warunkach takich jak zamówienie podstawowe, w tym w szczególności - cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0024
Titel: Acidum zoledronicum
Interne Kennung: Pakier nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Leki stosowane w ramach chemioterapii
Interne Kennung: Pakier nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Leki różne, gł. w roztworach
Interne Kennung: Pakier nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Irinotecan, Oxalipatin
Interne Kennung: Pakier nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Etoposidum
Interne Kennung: Pakier nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Darbepoetyna alfa
Interne Kennung: Pakier nr 29
Haupteinstufung (cpv): 33621300 Antianämika
Los: LOT-0030
Titel: Polatuzumabum vedotinum
Interne Kennung: Pakier nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Nivolumab
Interne Kennung: Pakier nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Trastuzumabum
Interne Kennung: Pakier nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Bendamustinum
Interne Kennung: Pakier nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Bortezomid
Interne Kennung: Pakier nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Vincristini sulfas
Interne Kennung: Pakier nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Bevacizumab
Interne Kennung: Pakier nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Cetuximabum
Interne Kennung: Pakier nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pembrolizumabum
Interne Kennung: Pakier nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Rituximabum
Interne Kennung: Pakier nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Panitumumabum
Interne Kennung: Pakier nr 40